Skip to content

Novinka – energetizující orgonitová pyramida – pro nový rok 2015 – určeno výhradně pro dospělé! Rezervace v předstihu- omezené časy.

Pro tento druh léčebné terapie je nutné otevřít své energetické pole – vaše smyslové vnímání je zapotřebí ,aby  ladilo s -

energií orgonitové pyramidy,která takto bude schopna  využívat vaše   pod vědomí pro ten správný průběh a výsledek.

Pyramida v solné jeskyni s možností využití energie REIKI.

Ceník na vyžádání.

 

Účinky pyramidální energie v solné jeskyni

Pokusy po celém světě dokazují léčivé účinky pyramid. Pyramidální energie působí na člověka komplexně. Energie, která se v pyramidě akumuluje, není žádnému živému tvoru škodlivá, ale naopak posiluje jeho vitalitu. Pobyt pod pyramidou dodává člověku sílu a energii, příznivě působí na zdravý spánek, rychleji se zde hojí rány. Působením energie pyramidy se nám uvolní a zharmonizují naše energetické centra (čakry). Pomocí pravidelných návštěv v pyramidě se člověk stává vitálnějším. Relaxovat pod pyramidou je vhodné také při fyzické i psychické vyčerpanosti, pomůže vám v dodání životní energie. Vědecké pokusy prokázaly, že je mysl vlivem pyramidy více soustředěná, což lze s úspěchem využít při studiu. Předpokládá se, že častějším pobytem v pyramidě se zpomaluje proces stárnutí a regeneruje se živá hmota.

Pobyty v pyramidě za přítomnosti solno jodové jeskyně, s účinky orgonitů ve vrcholu pyramidy,  několikráte  znásobují energetické pole člověka.

Pyramidální energie se doporučuje před a po operačním zákroku pro rychlejší návrat nových buněk do organismu – urychluje proces léčení.

Pro navození meditačních stavů nebo relaxace a ozdravovovacích terapií se pohodlně položíte,  nebo usadíte  na lůžko. V celé oblasti Vašeho bytí je orgonitová pyramida, vytvořená v přesném měřítku Cheopsovy pyramidy v Gíze. V místnosti hraje jemná relaxační hudba.Vy klidně zavřete oči, relaxujete, a  soustředite se na svůj dech. Pouze ho budete pozorovat, prociťovat nádech a výdech, aniž byste ho chtěli nějak ovlivňovat. Každým dechem se začnete uvolňovat a klesat hlouběji a hlouběji do stavu příjemného klidu a vnitřního míru. Nejlepší je se při relaxaci pod pyramidou plně uvolnit a nechat plynout energii volným způsobem, nesnažit se ovlivňovat její tok myšlenkami. Pobyt pod pyramidou ve vás vyvolává zklidnění mysli, můžete zde prožít nejrozmanitější a nejfantastičtější pocity včetně hlubší úrovně meditace.

Ke zvýraznění léčebného a ozdravovacího procesu je v solné jeskyni také nabízena „ terapie s účinky REIKI „ / dodání harmonizující energie a srovnání sedmi čaker /.

Co pyramida dokáže léčit :. Účinky pyramid  ovlivňují teplota a vlhkost vzduchu, stav iontových částic v ovzduší, působení barev, otáčivý pohyb Země (účinek se liší ve dne a v noci) a také fáze Měsíce a astrologické působení planet. V pyramidě dochází ke komplexní léčbě těla. Nejprve se zlepší stav energeticky nejslabších míst – orgánů postižených nemocí, nedoléčených, zablokovaných atd. Při léčení a regeneraci se přitom uplatňuje holistický princip – tělo si samo určí priority. Jak vnímáme působení pyramidální energie? Můžeme pociťovat třeba jemné brnění. Jak se lepší stav problematických míst v těle, brnění ustupuje, energie lépe proudí po drahách a probíhá samoléčebný proces. Při první terapii se organismus obvykle čistí, druhý den můžeme pozorovat i více zabarvenou moč. V pyramidě poměrně rychle odeznívají neurotická onemocnění, oběhové a dýchací potíže. Nejvýraznější účinky ale mohou podle odborníků pozorovat lidé s potížemi pohybového aparátu. Pyramida dokáže pomoci od revmatismu, onemocnění páteře či kloubů.

Rozdíl mezi  léčením v pyramidě a alopatickou / klasickou / léčbou

V případě onemocnění máme možnost si zajít například k lékaři. Ten nám předepíše nějaké ty medikamenty, které nám mohou sice na chvíli pomoci, ale svými vedlejšími účinky organizmus zároveň dále poškodí, takže se nám potíže dříve či později opět vrátí v jiné podobě. Klasická medicína bohužel neléčí člověka jako celek, ale léčí obvykle jen poruchu konkrétního orgánu a to většinou odděleně od ostatních fyzických či psychických problémů pacienta.

V pyramidě se tělo vždy léčí a harmonizuje jako celek a dochází k postupnému vyrovnávání energií. Nejsou tu žádné škodlivé vedlejší účinky, probíhá jemné a šetrné zlepšování celkové zdravotní kondice.

O PYRAMIDÁLNÍ ENERGII :

Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Pocity při relaxaci jsou různé. Někteří lidé pociťují tlak v nemocných částech těla, brnění rukou a nohou nebo v celém těle, mají těžké nohy. Na konci relaxace dochází k psychickému uvolnění, přílivu energie a tepla.

Pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie. Teorie vyzařování energie říká, že energie vyzařovaná pyramidou se soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy, čímž vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě, zvaném královská komora, nacházejícím se v jedné třetině mezi základnou a vrcholem.

Skrývá se v nich síla

V pyramidách se ukrývá obrovská pozitivní síla – dokážou urychlit léčení chorob a zranění, vysílají pozitivní energii, ruší negativní vliv patogenních zón a elektrosmogu.

Geniální energetický zářič

Pyramida  je geniální zařízení – energetický zářič, jehož prostřednictvím působí několik různých typů energií. Špičkou má pyramida přijímat energii kosmickou a od spodu energii zemskou, které se uvnitř transformují na kladnou pyramidální energii. Ta působí nejen na předměty v jejím nitru, ale vyzařuje také navenek.  Dá se říci, že pyramida je transformátor a zesilovač energií.

Jakým způsobem vlastně pyramida léčí?  Na nemoc se nahlíží  tak, že jde o ztrátu energie, která lidské tělo oslabuje, nemá sílu se bránit a nemoc vyhrává. Pyramida však dokáže nabít organismus potřebnou bioenergií a dodat mu sílu-, pyramidální energie má pomáhat zlepšovat i psychickou kondici.  Regeneruje buňky a odstraňuje jedy z těla. Je to  zajímavý způsob, kterým můžete dosáhnout dlouhověkosti a pevného zdraví, protože spoustu nemocí pyramida odstraní bez následků hned na začátku.

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 © solná jeskyňka.cz

Veškerý text a obrazový materiál na tomto webu podléhají autorskému právu náležející majiteli stránek.

Kontaktní údaje

Otevírací doba: po dohodě a objednávce
Začátek procedur – po dohodě
Rovinská 116 , Hlásná Třebaň 267 18
tel. solná jeskyně: +420 702392520